درباره «رزرو ورزش»

دیدگاه

رزرو ورزش

در یک نگاه کلان، سبک زندگی کنونی، آن چیزی نیست که بدن ما برای آن طراحی شده باشد. طی میلیون‌ها سال فرایند کند تکامل، بدن انسان برای حالت تحرک، بهینه شده است ولی تنها ظرف چند صد سال، سبک زندگی به کلی تغییر یافته است. همین مساله می‌تواند ریشه بسیاری از ناراحتی‌های جسمی و روانی باشد.

از این رو، ورزش برای زندگی امروز، دیگر یک انتخاب و الویت نیست، یک نیاز است. علاوه بر حفظ تعادل جسم و روان و تضمین بزرگترین سرمایه خود (سلامت) برای تغییرعادات زندگی نیز، ورزش یک انتخاب شایسته است. می‌توانید دوستان جدید خود را در این مسیر بیابید.

خدمات به کاربران

یکی از موانع مبادرت به ورزش نبودن شریک ورزشی است. بر همین اساس، محیطی پویا برای پیدا کردن همپای ورزشی فراهم شده است. همچنین امکان رزرو قطعی و اجاره زمین‌های ورزشی برای کاربران فراهم است.

خدمات به مراکز ورزشی

سامانه جامع رزرواسیون «رزرو ورزش» براساس یک تجربه طولانی در حوزه طراحی نرم‌افزار و علاقه‌ی شخصی اعضای تیم به حوزه ورزش و برمبنای نیازهای واقعی مجموعه‌های ورزشی توسعه یافته و مشکلات آشکار و پنهان مربوط به جزئیات مساله رزرواسیون آنلاین در حوزه تسهیلات ورزشی را مرتفع ساخته است.

استفاده مجموعه‌های ورزشی از سیستم رزرواسیون برای مشتریان وفادار مجموعه رایگان است. امکان سفارشی‌سازی سیستم برای مجموعه‌های ورزشی نیز وجود دارد. برای ثبت زمین یا سالن ورزشی خود و یا کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.