پرسش‌های متداول کاربران

زمین‌های ورزشی شامل چه ورزش‌هایی است؟

فهرست زمین‌های ورزشی در منوی رزرو زمین ورزشی قابل مشاهده است که شامل رزرو و اجاره زمین چمن، زمین چمن مصنوعی، زمین تنیس، فوتبال داخل سالن (فوتسال)، والیبال، بسکتبال، هندبال، اسکواش و غیره است.

حساب کاربری چه کاربردی دارد؟

داشتن حساب کاربری و لاگین کردن در سایت برای تکمیل فرایند رزرو ضروری نیست ولی با این کار می‌توانید از تخفیف مجموعه‌های ورزشی برای کاربران فعال بهره‌مند شوید. همچنین می‏‌توانید به کمک یک حساب کاربری از شبکه اجتماعی سایت (شبکه همپای ورزشی) استفاده کنید. پیدا کردن دوستان جدید برای بازی‌های دو یا چند نفره، پیدا کردن مربی در یک رشته خاص و... از جمله این موارد است. 

آیا از طریق موبایل هم می‌توان به رزرو و پرداخت آنلاین اقدام کرد؟

بله تفاوتی وجود ندارد. سایت رزرو ورزش به صورت واکنش‌گرا طراحی شده است و با هرگونه وسیله متصل به اینترنت می‌توان به آسانی به رزرو و اجاره زمین/سالن ورزشی در صفحه سایت اقدام کرد.

آیا مبلغ رزرو یا اجاره شامل تخفیف است؟

سعی «رزرو ورزش» در تعامل با مجموعه‌های ورزشی بر این است که مبلغ اجاره و رزروهای آنلاین تعیین شده توسط سالن‌های ورزشی شامل حداکثر تخفیف باشد. 

فرایند اجاره و رزرو چگونه است و چگونه می‌توانم از رزرو خود مطلع و مطمئن شوم؟

شما از طریق منوی «رزرو زمین ورزشی» با انتخاب رشته ورزشی و سپس باشگاه موردنظر خود می‌توانید به اجاره و رزرو ساعت‌هایی که تمایل دارید اقدام کنید. با کلیک روی عنوان هر ورزش می‌توانید از جستجوی پیشرفته‌تر نیز استفاده کنید. بسته به آیتم رزرو، تعداد هفته‌های اجاره نیز قابل انتخاب است. ممکن است باشگاه قیمت سانس‌های کم‌طرفدار (مانند اوایل صبح) را با تخفیف بیشتری ارایه کرده باشد. در ادامه اطلاعات ضروری فرایند پرداخت رزرو، شامل نام، آدرس ایمیل و شماره همراه خود را وارد کرده و فرایند پرداخت را کامل می‌کنید. در صورتی که پرداخت با موفقیت انجام شود یک ایمیل و پیامک برای شما (و باشگاه) ارسال می‌شود که می‌تواند به عنوان بلیط هم در نظر گرفته شود. در این صورت اگر به جدول ساعت‌ها بروید مشاهده می‌کنید که سانس‌های موردنظر شما به صورت رزرو شده و غیرقابل رزرو درآمده است.

مبلغ اجاره و رزرو را چگونه می‏‌توانم پرداخت کنم؟

شما می‌توانید از طریق درگاه اینترنتی و با استفاده هریک از کارت‏‌های بانکی عضو شبکه شتاب در سایت رزرو ورزش، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنید. 

آیا در تمام ساعات شبانه روز می‌توانم اجاره و رزرو خود را ثبت کنم؟

فرایند ثبت رزرو در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته قابل انجام است.

آیا برای رزرو و اجاره یک زمین ورزشی حتما باید در سایت عضو باشم؟

خیر، شما می‌توانید بدون حساب کاربری و وارد شدن در سایت مستقیما از طریق منوی رزرو زمین ورزشی و زیرمنوی رشته‌ی مورد علاقه خود به رزرو و اجاره سانس از باشگاه نزدیک محل زندگی خود بپردازید.

بر چه اساسی به رزرو آنلاین و پرداخت اینترنتی سایت اعتماد کنم؟

نماد اعتماد الکترونیکی به پرداخت‌های اینترنتی، رسمیت و اعتبار می‏‌بخشد. نماد اعتماد الکترونیکی توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت پس از بررسی هویت واقعی فروشگاه اینترنتی اعطا می‏‌شود و کسب و کار اینترنتی دارای نماد به صورت مداوم تحت بررسی این سازمان قرار دارد. در ضمن طرف‌های قرارداد ما باشگاه‌های ورزشی هستند که آدرس و شماره تلفن آنها موجود است.

آیا امکان ابطال رزرو یا جابجایی سانس وجود دارد؟

امکان لغو رزرو وجود ندارد برای همین حتما از رزرو باشگاه موردنظر مطمئن شوید. امکان جابجایی سانس به طور کلی وجود دارد. در صورتی که باشگاه موردنظر این امکان را پذیرفته باشد می‌توانید از طریق تماس تلفنی با باشگاه نسبت به جابجایی سانس به ساعتی که قبلا رزرو نشده است اقدام کنید.